دانلود اهنگ شاد

اهنگ شاد , دانلود اهنگ شاد جدید , اهنگ شاد جدید

 

گاف بزرگ سال؛ پیشنهاد لیگ انگلیس با کدام مدرک!؟

 

نوشته شده توسط:محمد اریا

اخبار پرسپولیس

مصاحبه اخیر علی منصوریان مبنی بر داشتن پیشنهاد از لیگ یک انگلستان ما را بر آن داشت تا در این موضوع تحقیقی داشته باشیم. تحقیقی که نتیجه اش بسیار جالب توجه بود.

علیرضا منصوریان

علیرضا منصوریان سرمربی جوان تیم استقلال در حالی حرف از پیشنهاد مربیگری در اروپا میزند که مدرک او برای نشستن روی نیمکت استقلال در لیگ قهرمانان کافی نیست! او هنوز مدرک A آسیا را ندارد که اگر داشت هم نمیتوانست در اروپا مربیگری کند چرا که برای این مهم مربیان بایستی مدرک پرو لاینسس یوفا داشته باشند که در آسیا کمتر فردی آن را داراست و دوره های کسب این مدرک بسیار دشوار است. شاید این مثال که برای کسب مدارک a, b و c آسیا تنها یک سال زمان لازم است اما هر تک دوره مدارک یوفا ۲ سال زمان می برد، گویای ارزشمندی مدارک یوفا باشد.

همین کلمه مدرک “پرولاینسس” نیز سبب کنجکاوی ما شد تا ببینیم آیا در ایران کسی این مدرک را دارد یا خیر؟! پس از تحقیقاتی متوجه شدیم علاوه بر مجید جلالی تنها ۴ نفر به این مهم نائل آمدند که همگی نیز پرسپولیسی هستند! برانکو ایوانکوویچ سرمربی سرخ ها که سابقه زیادی در فوتبال اروپا دارد، حسین عبدی که سال های قبل در پرسپولیس مربی بود و مهدی مهدوی کیا و وحید هاشمیان که به تازگی پا در عرصه مربیگری گذاشته اند، آن ۴ شخص هستند. نکته جالب اینجاست که این سه پیشکسوت پرسپولیس باوجود داشتن مدرک پرو لاینسس هرگز حرف از این چنین پیشنهادات نزده اند اما سرمربی تیم رده دهم ایگ که هنوز مجوز نشستن روی نیمکت استقلال برای آسیا را ندارد همچین لاف هایی میزند! کار وقتی جالب تر می شود که بدانید هاشمیان در بایرن مونیخ و مهدوی کیا در هامبورگ به عنوان مربی فعالیت هایی دارند…!


 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic